makijaż na wieczór

Makijaż na wieczór powinien być jak najbardziej wyrazisty, tak aby podkreślał wszystkie cechy urody kobiecej. Gdy będzie odpowiednio dobrany, kobieta będzie w nim wyglądała wręcz olśniewająco, a jej strój będzie odpowiednio podkreślony. Dlatego też tak ważne jest wykonanie odpowiedniego makijażu na wieczór. Dzięki temu nie będziemy mieć problemy z tym, aby dobrze się zaprezentować. Makijaż na wieczór powinien być zdecydowanie bardziej mocniejszy, jednak można w nim zastosować delikatne rozwiązania. Nie wszystkim w wyrazistych makijażach jest do twarzy, dlatego też delikatny makijaż także można przygotować na wieczór, jednak musi być on wspomagany przez odpowiednio ciemne wykończenia. Na przykład oczy możemy zrobić na ich kącikach zdecydowanie ciemniejsze, aby ładnie się prezentowały podczas takiego wieczornego balu. Każdy makijaż wieczorny powinien zawierać pewne elementy błyszczące, aby ładnie się odbijał, gdy zgasną światła. Będzie to ogromnym atutem dla kobiety, jeśli jej makijaż będzie bardzo ładnie wyglądał i nie będzie miała z nim żadnych problemów przez cały wieczór. Wtedy będzie mogła się skupić na tym, aby zająć się swoim partnerem, a nie będzie musiała co chwilę latać do łazienki aby go poprawić. Tak więc najlepszym makijażem na wieczór, jest makijaż który po prostu bardzo trzyma się na kobiecej twarzy.

Metaliczny makijaż
Metaliczne, srebrne cienie (np. Outrageous Prisma Chrome Eyeshadow Sephora) nakładamy na całą powiekę, oko konturujemy podwójnym, przyklejanym eyelinerem, a usta malujemy soczystym, świeżym błyszczykiem. Taki makijaż będzie bardzo wyrazisty i sprawi, że będziemy wyglądały… tajemniczo.

Kolorowe neony
Na hipnotyczną zabawę wszystkim, którzy kochają kolory, Sephora proponuje z kolei neonowe odcienie mięty na oczach i stonowanego różu na policzkach i ustach. Cień w kremie najlepiej nałożyć palcem na powiekę ruchomą, a kolor na oczach powinien być na pierwszym planie. Do tego dobieramy róż o świeżym odcieniu i podobną pomadkę oraz mocno tuszujemy rzęsy. Oto sposób na efektowny make-up z neonem w roli głównej.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s