balsamy do ciala

Balsam do ciała jest jednym z najbardziej popularnych produktów, które lubią używać kobiety. Powinien być obowiązkiem w codziennej pielęgnacji. Dlaczego?

Oto 5 powodów dla których powinniśmy używać balsamów do ciała.

1)      Zatrzymuje nawilżenie skóry. Po gorącej kąpieli lub prysznicu skóra może stać się przesuszona, jej naturalna bariera lipidowa zaburzona, tak więc naturalny balsam będzie idealnym sposobem na odzyskanie jej nawilżenia.

2)      Wygładza i łagodzi. Golenie jest dla skóry dość drastyczne, a niektóre żele do golenia zawierają składniki wywołujące podrażnienia. Wybierz żel naturalny, potraktuj skórę balsamem do ciała, a uzyskasz jedwabiście gładką skórę.

3)      Nadaje skórze delikatny zapach. Naturalne produkty mają zapach pochodzący od olejków eterycznych, które nadają skórze piękny zapach bez sztucznych perfum.

4)      Przedłuża opaleniznę. Używanie balsamu do ciała lub balsamu po kąpieli słonecznej pomaga zachować nawilżenie skóry, co jest najlepszą metodą na zachowanie opalenizny do późnej jesieni.

5)      Zmiękcza skórę. Balsamy do ciała pomagają zwalczać suchość skóry, która sprawia, że wygląda ona starzej. Po prostu sprawiają, że skóra wygląda młodo.

Balsam do ciała Green People

Naturalne balsamy Green People zawierają naturalne i organiczne składniki, które doskonale dbają o nawilżanie skóry. Takie składniki jak masło shea, wiesiołek sprawiają, że balsamy dostarczają spragnionej skórze nie tylko nawilżenia, ale i odżywiają. Brak sztucznych substancji sprawia, że skóra pozostaje nawilżona na bardzo długo.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s